تاریخچه اسمارتیز

اسمارتیز، آب نبات‌های کوچک و گرد و رنگی با روکش شکلاتی، یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌ها در سراسر جهان است. این آب نبات‌ها در سال ۱۹۳۷ توسط شرکت “کاندی کورپوریشن” (Candy Corporation) در انگلستان ابداع شدند. در ابتدا، اسمارتیز به نام “چاکلت بینز” (Chocolate Beans) شناخته می‌شدند و در رنگ‌های قرمز، نارنجی، زرد، سبز و آبی عرضه می‌شدند.

در سال ۱۹۴۹، شرکت “کاندی کورپوریشن” توسط شرکت “آر.اس. تیلور” (R.S. Taylor) خریداری شد. تیلور نام این آب نبات‌ها را به “اسمارتیز” تغییر داد و رنگ‌های سفید و بنفش را نیز به آنها اضافه کرد. در سال ۱۹۷۱، شرکت “کاندی کورپوریشن” توسط شرکت “نستله” (Nestlé) خریداری شد. نستله تولید اسمارتیز را در سراسر جهان گسترش داد و این آب نبات‌ها به یکی از محبوب‌ترین محصولات نستله تبدیل شدند.

اسمارتیز به دلیل طعم و ظاهر جذاب خود، مورد علاقه کودکان و بزرگسالان است. این آب نبات‌ها در بسته‌بندی‌های متنوعی عرضه می‌شوند و به عنوان میان وعده، هدیه و تزیین کیک و دسر استفاده می‌شوند.

در سال‌های اخیر، نستله تغییراتی در ترکیبات اسمارتیز ایجاد کرده است. از جمله این تغییرات می‌توان به استفاده از شکر کمتر، رنگ‌های طبیعی و طعم‌دهنده‌های طبیعی اشاره کرد. این تغییرات باعث شده است که اسمارتیز‌های جدید سالم‌تر و خوشمزه‌تر از قبل باشند.

اسمارتیز‌ها همچنان یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌ها در سراسر جهان هستند و جایگاه ویژه‌ای در قلب مردم دارند. این آب نبات‌ها با طعم و ظاهر جذاب خود، لحظات خوشی را برای کودکان و بزرگسالان رقم می‌زنند.

با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان و پاسخ به سوالات مشتریان توسط متخصصان ما همه روزه و در ساعات مختلف.

09143710159